AHOJ :)potřbovala bych TADYYY :) hlásnout soutěžím ve finále jako cutenka v SONC Díky

Miley Cyrus v časopise Bazaar Harper na únor 2010

5. března 2010 v 14:25 | Cutenka |  novinky

Pokud jste si mysleli, že slavná hvězdička Emma Watson měla pohádkový rok, která pózovala v nové kampani Jaro 2010 značky Burberry, podívejme se také například na Miley Cyrus, která také dost překvapila. Vypadá to, že i ona bude mít skutečně úspěšný rok. Dala by se vcelku srovnávat se zpěváckou kolegyní Taylor Swift. Jedním rozdílem však je, že Miley se objevila ve světoznámém časopise Bazaar Harper na únor 2010.
Nemyslela jsem si, že by se to jednou mohlo stát, ale jak je vidět, stalo se! Tahle práce je samozřejmě vkusně zajímavá. Je jasné, že i na Miley zasáhl Photoshop - podle informací se ji snažili udělat trochu mladší.

Krásnou brunetku můžete znát především z filmu Hannah Montana, který doslova miluje ta mladší generace. Miley se však cítít uý být natolik dospělá, aby to rozbalila na koncertech. Jeden takový se konal v prosinci v londýnské O2 aréně. Všude pobíhaly holky ve věku šest až šestnáct let oblečené přesně podle svého idolu Miley. Buď v podobném oblečení, jako Miley nosí v seriálu, nebo aspoň v tričku s Mileyinou fotkou. A po vstupu do hlavního prostoru arény atmosféra ještě dostala na intenzitě. Koncert měl začal v 19.30 a hned po zhasnutí světel v hledišti se spustil zběsilý řev. Ten po příchodu Milenina bratra Trace ještě zesílil, ale odevšud bylo během celé jeho asi půlhodinové produkce slyšet jen jedno: My chceme Miley, my chceme Miley! S přestavením pódia pro hlavní hvězdu večera si ale pořadatelé dávali pěkně načas. Proluka byla dohromady skoro tři čtvrti hodiny, během které se napětí neuvěřitelně stupňovalo. Ty nejšťastnější z fanynek se s Miley dokonce setkaly tváří v tvář - ta totiž i s bratrem procházela davem pod pódiem a s úsměvem se s nimi zdravila a objímala. Přehlédnout to nešlo. Zběsilý řev byl totiž opravdu k nepřeslechnutí.
Samotný nástup Miley na pódium byl také grandiózní. Pyrotechnické efekty, světla a hudba, které se stejně skoro nepodařilo přehlušit jásající publikum. Ovacím a nadšení takového kalibru prostě nejde nepodlehnout. A ve chvíli, kdy se Miley při singlech Fly (moucha) a I love rock´n´roll od Joan Jett & The Blackhearts vznášela ve vzduchu divákům nad hlavou, nebylo pochyb o tom, že dobře ví, jak všechny dostat do varu.

Na koncertu jako takovém bylo znát, že Miley za sebou má tým profesionálů a že tvrdě dře, aby ze sebe na pódiu mohla vydat opravdu všechno. Vystřídala nespočet různých kostýmů, párkrát si dala několik minut oddech, aby nabrala dech a dala aspoň chvíli odpočinout svým hlasivkám, které rozhodně dostávaly zabrat - jen vystoupení samotné Miley trvalo dvě hodiny. Na jeho konci byly rozjásané a energií a nadšením sršící oči holek, pro které to byl určitě nejlepší vánoční dárek na světě.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Sčítání lidu :) přidje se ;)

KLIK

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama